Се продава Вила во Охрид
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје + 3 ката
Број на соби:
9
Подрум:
Не
Површина (m2):
136
Година на изградба:
2016
Новоградба:
Да
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28909
Прегледи: 154
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.18 21:47h
Истекува на: 07.05.23 21:41h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Базен
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Летна куќа
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
• Скара
Опис:
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 26140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија