Се продава Вила во Охрид
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Површина (m2):
136
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28906
Прегледи: 85
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 07.05.18 21:45h
Истекува на: 07.05.23 21:30h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија