fiat grande
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Fiat
Fiat:
Grande Punto
Гориво:
Дизел
Година:
2007
Километража:
150.000 - 199.999
Коњски сили (ks):
90
Зафатнина (cm3):
1300
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црна
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28896
Прегледи: 150
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 20.09.18 23:21h
Истекува на: 06.05.23 20:01h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Спорт. Прагови
• Централна Брава
Опис:
se prodava fiat grande punto 1,3 multijet od 2007 god uvezeno od svajcarija so 170000 km realni so servisna kniska so mnogu oprema registrirana do 12/2018 godso 2 kluca mnogu zacuvano
Контакт:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078 808 990

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.