fiat grande
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28896
Прегледи: 209
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 20.09.18 23:21h
Истекува на: 06.05.23 20:01h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
se prodava fiat grande punto 1,3 multijet od 2007 god uvezeno od svajcarija so 170000 km realni so servisna kniska so mnogu oprema registrirana do 12/2018 godso 2 kluca mnogu zacuvano
Контакт:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078 808 990

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 1100 eur.