STAN VO OHRID ITNO
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Охрид
Број на соби:
3
Подрум:
Не
Површина (m2):
50
Кат:
5
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 50.000 eur.
приближно: 3.065.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28889
Прегледи: 184
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.05.18 19:39h
Истекува на: 04.05.23 19:38h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Аларм
• Градска канал.
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Stanot e vo odlicna sostojba, so prekrasna panorama i odlicen pogled. So cista dokumentacija, vednash vseliv.
Povekje informacii na tel. 075/ 352-795
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Lidija
Град: Охрид
Телефон: 075 352 795
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија