Zastava 101
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Марка:
Zastava
Zastava:
101
Гориво:
Бензин
Година:
1989
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Лимузина
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црвена
Старост:
Половно
Цена: 400 eur.
приближно: 24.520 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28885
Прегледи: 108
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.05.18 19:40h
Истекува на: 03.05.23 19:35h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Se prodava Zastava 101, so dobro socuvani gumi i atestiran plinski ured. Cena 400 EUR fiksno.
Контакт:
Огласувач: dusko
Град: Скопје
Телефон: 070753120

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.