ford mondeo
ford mondeo      
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Ford
Гориво:
Дизел
Година:
1994
Километража:
100.000 - 149.999
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Сина
Старост:
Половно
Цена: 450 eur.
приближно: 27.585 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28875
Прегледи: 67
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 02.05.23 12:14h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
fordmondeo1.8.td,dizel,neregistrirana 1994 god
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: petar
Град: Битола
Телефон: 075481560
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.