Stan vo centar
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
4
Подрум:
Да
Површина (m2):
61
Кат:
1
Новоградба:
Не
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 60.000 eur.
приближно: 3.678.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28869
Прегледи: 111
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.04.18 06:46h
Истекува на: 30.04.23 06:50h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Градска канал.
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
Опис:
Stan za prodazba,reon grcka amb,prizemje,extra pogoden za del prostor
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Goksa
Град: Скопје
Телефон: 070350114
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија