Se izdava nov dvosoben stan vo blizina na City Mall
URL до огласот:
Цена: 220 eur.
приближно: 13.486 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28841
Прегледи: 114
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 27.04.23 09:59h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NA 10 min. od City Mall VO ZGRADA NA 3 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E NA MIRNO I TIVKO MESTO.KONTAKT VALENTINA 072215483
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Valentina
Град: Скопје
Телефон: 072215483
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија