ПРОДАВАМ HYUNDAI ACCENT
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Hyundai
Гориво:
Хибрид
Година:
1999
Километража:
250.000 - 299.999
Коњски сили (ks):
90
Зафатнина (cm3):
54
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Купе
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Регистрирано до:
02/2011
Боја:
Црвена
Прва регистрација:
1999
Цена: 1.400 eur.
приближно: 85.820 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28826
Прегледи: 95
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.04.18 21:46h
Истекува на: 25.04.23 21:24h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Ел. стакла
• Клима
• Плин
• Резер. клуч
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Се продава Hyundai akcent 1999 година со 1.6 и 90 коњски сили во одлична состојба со комплетна опрема, клима, нови гуми,серво волан, централно и плински уред.
Направен целосен сервис.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Валентин
Град: Битола
Телефон: 076/954-981
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.