Plac vo Sopiste
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Површина (m2):
700
Цена: 326 eur.
приближно: 20.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28824
Прегледи: 82
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 25.04.18 18:27h
Истекува на: 25.04.23 18:27h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Se prodava plac vo Sopiste,placot se naogja odma posle lulaskite levo kaj fabrikata.Povrsinata na dvorot e 700m2 za poise informacii na brojot 071252188 Sonja . Itno se prodava.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Sonja
Град: Скопје
Телефон: 071252188
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија