Prodavam stan vo Centar 80m2
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Површина (m2):
80
Кат:
1
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1.876 eur.
приближно: 115.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28815
Прегледи: 339
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.04.18 15:32h
Истекува на: 24.04.33 12:43h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Zgradata se naoga na ul.Kozara Kapistec (zgradite na Luna),
Stanot e 80m2 + 2 parking mesta pred zgrada i podzemna garaza
Stanot e na prvi kat, ima tri spalni plus dnevna, spalnite se odeleni, 2 kupatila ( edno so tush kabina, drugoto so kada)
Stanot e kompletno opremen so vgradeni plakari, kujna, 2 klimi (inverter), namestaj, so centralno gradsko greenje
Se prodava i namesten i prazen
Gradbata e 2015 godina
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Nikola23
Град: Скопје
Телефон: 075437098
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија