Се Продава Вила во Охрид
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Охрид
Површина (m2):
1400
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28758
Прегледи: 626
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 17.04.18 20:05h
Истекува на: 17.04.23 18:53h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија