Се Продава Стан во Аеродром
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28749
Прегледи: 2102
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 16.04.18 13:01h
Истекува на: 16.04.23 12:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се продава двособен празен стан во Аеродром со површина од 55м2+ 2м2 подрум.Се наоѓа на 3/5 кат. Станот располага со дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, купатило. Има лифт, тераса и е на централно греење. Цена 55.000еур со место за договор. Шифра 2065
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија