Prodavam prozorec drven (Slovenska dograma) so roletni dimenzii visina 170 sm sirina 160 sm, trokril
     
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 100 eur.
приближно: 6.130 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28742
Прегледи: 9
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.04.18 12:50h
Истекува на: 15.04.23 12:32h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam prozorec drven (Slovenska dograma) so roletni dimenzii visina 170 sm sirina 160 sm, trokrilno so dupli stakla vo Prilep, cena po dogovor, tel 076- 999-265
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mendakis
Телефон: 076-999-265
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2 eur.
Цена: 1631321 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1631321 eur.
Цена: 24 eur.
Цена: 18 eur.
Цена: 1631321 eur.
Цена: 1631321 eur.
Цена: 33 eur.