se izdava namesten stan vo aerodrom
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
70
Кат:
5
Новоградба:
Не
Достапно од:
2018-04-10
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28707
Прегледи: 249
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 10.04.18 17:18h
Истекува на: 10.04.23 17:18h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
Опис:
se izdava renoviran i namesten stan vo aerodrom 70 kvadrati dve spalni dnevna trpezarija i kujna i dve terasi sekoja soba e zasebna 078235294
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: angel
Град: Скопје
Телефон: 078235294
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија