Продавам комплетно реновиран модерн стан во Топаанско Поле
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Кат:
6
Новоградба:
Не
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 45.000 eur.
приближно: 2.758.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28696
Прегледи: 506
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.04.18 11:28h
Истекува на: 06.04.23 11:28h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
Опис:
дневна со трпезарија,детскасоба,спална соба, голем ходник, две тераси.Зградата е постаена исток-запад.Имаподрум .Комлетно реновиран
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Васил Фотиновски
Град: Скопје
Телефон: 071252690
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија