Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР кај КАТОЛИЧКА ЦРКВА/ТЦ ЗЕ
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
5
Подрум:
Не
Површина (m2):
92
Кат:
6
Новоградба:
Не
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28686
Прегледи: 134
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.04.18 18:20h
Истекува на: 04.04.23 18:17h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава убав комплетно и пристојно наместен стан во Центар со квадратура од 92м2 на 6ти/КАТ.Станот се наоѓа во близина на Католичка Црква во непосредна средина на Домот За Деца Без Родители "11 Октомври". Зградата во која се наоѓа станот е високо квалитетна и ги пружа сите неоходни потреби за живеење. Станот го содржи следниов распоред: мал ходник, дневна, трпезарија, кујна, гостинско вц,вц со купатило и 3 спални соби. Месечните режиски и тековни трошоци се многу пристапни.Греењето во станот е на централно парно,а ладењето е со ИНВЕРТЕР КЛИМА исто така и дополнителното затоплување. Во зградата има функиционални два лифта. Со закупувањето на станот следува едно паркинг место пред зградата. Цена по договор. Шифра:4008/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија