BMW X3 3.0 d 205hp
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
BMW
BMW:
X3
Гориво:
Дизел
Година:
2004
Километража:
250.000 - 299.999
Коњски сили (ks):
205
Зафатнина (cm3):
3000
Тип на погон:
4 х 4
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Цена: 9.500 eur.
приближно: 582.350 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28685
Прегледи: 135
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.04.18 16:17h
Истекува на: 04.04.23 16:14h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Алум. Фелни
• Гр. на седишта
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Кожа
• Ксенон Светла
• Металик
• Паркинг Сензори
• Погон 4x4
• Резер. клуч
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Се продава BMW X3 2004 3.0 d 205hp
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: kristijan
Град: Прилеп
Телефон: 078323278
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.