renault clio 1.5 dci
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Марка:
Renault
Renault:
Clio
Гориво:
Дизел
Година:
2007
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
73
Зафатнина (cm3):
1500
Врати:
2/3
Менувач:
Мануелен
Цена: 3.800 eur.
приближно: 232.940 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28684
Прегледи: 111
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.04.18 14:55h
Истекува на: 04.04.23 14:49h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се продава Renault Clio 1.5 dci 2007. Многу ниска потрошувачка (3.5л/100км) 3 врати, cruse control клима мануелен менувач.
4200 Euro со алуминиумски фелни
3800 Еуро без алуминиумски фелни
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: kristijan
Град: Прилеп
Телефон: 078323278
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.