Се Издава Стан кај Зебра
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
5
Подрум:
Не
Површина (m2):
100
Кат:
3
Новоградба:
Не
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28681
Прегледи: 90
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.04.18 12:23h
Истекува на: 03.04.23 12:22h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава стан 90 - 100м2 кај Зебра на 3/5 кат, наместен. Станот има дневна,кујна со трпезарија,3 спални соби, купатило,лифт , 2 тераси, греенје на струја. Цена - 350 ев. Шифра -4007/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија