Се Издава Стан во Карпош 4
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28677
Прегледи: 211
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 05.04.18 16:56h
Истекува на: 02.04.23 19:24h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава стан во Карпош 4 на 7/9 кат со површина од 50м2. Се издава празен со кујнски елементи. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Греење на струја, со исклучено парно. Станот поседува гаража со доплата и има паркинг место позади зградата. Цена 9000ден. Шифра 2034/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија