Се Издава Стан кај Железничка
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
42
Кат:
4
Новоградба:
Да
Опременост:
Делумно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28676
Прегледи: 498
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 05.04.18 16:39h
Истекува на: 02.04.23 19:15h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава нов полунаместен стан во близина на Веро Џамбо со површина од 42м2. Станот се наоѓа на 4/6 кат Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило. Има балкон и сопстевно паркинг место. Греење на струја. Се издава на подолг временски период.Слободен од 1 мај. Цена 200еур со место за договор. Шифра 2033/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија