Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КИСЕЛА ВОДА/FLATIRON
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
40
Кат:
2
Новоградба:
Да
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28669
Прегледи: 107
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 02.04.18 16:32h
Истекува на: 02.04.23 16:29h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Гаража
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава комплетно наместен, предходно невселуван стан во нова зграда со квадратура од 40м2.Зградата во која се наоѓа станот е брилијатно дизајнирана и е своевидно престижно архитетктонско дело кое остава свој печат и белег во Градот Скопје.Функционалноста на зградата е со високи критериуми засновани според Европските и Светските стандарди,воедно самата зграда поседува:видео надзор,алармни системи,домар,рецепсија,обезбедување и паркинг место за станарите.Истовремено имате и места за дружба и релаксација со остатокот од станарите во зградата кое можете да ги поминете во убавите барови и кафулиња.Распоред:дневна,кујна,спална и вц со купатило.Греењето е на централно парно,а ладењето на инвертер клима која исто така затоплува. Цена по договор. Шифра 2017/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија