Hitno prodavam Hyndai pony
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Hyundai
Hyundai:
Pony
Гориво:
Бензин
Година:
1992
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Сива
Цена: 800 eur.
приближно: 49.040 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28667
Прегледи: 110
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 02.04.18 12:45h
Истекува на: 02.04.23 12:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• DVD / TV
• Ел. стакла
• Металик
• Плин
• Серво
• Сончев Покрив
• Централна Брава
Опис:
Prodavam hyundai pony vo odlicna sostojba ima centralna brava soncev krov atest plin i 4 novi gumi regidtirana 20.10.2018 Mile 078277443 cena 800 ey i ne e fiksna
Контакт:
Огласувач: Mile
Град: Скопје
Телефон: 07827743

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.