Изнајмувам гарсоњера
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 150 eur.
приближно: 9.195 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28659
Прегледи: 120
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 01.04.18 11:28h
Истекува на: 01.04.23 11:28h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се изнајмува гарсоњера во Ново Лисиче, на претпоследна 5ка. Веднаш вселив. Приклучен е на централно греење, со интерфон, балкон, паркинг и наместен. Во близина им основно училиште, градинка и автобуска станица. Цената може и по договор.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Валентина
Град: Скопје
Телефон: 075202314
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија