Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛ
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28655
Прегледи: 616
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.03.18 17:42h
Истекува на: 31.03.23 17:39h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава стан во близина на City Mall со површина од 56м2, се наоѓа на 10ти кат.Станот е нов, невселуван, има дневна, кујна, една спална соба, купатило.Централно парно и клима инвертер. Зградата има домар, и паркинг со картица.Цена по договор. Шифра 2016/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија