Се Издава Стан во Карпош 4
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28651
Прегледи: 158
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.03.18 15:53h
Истекува на: 31.03.23 15:49h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Во близина на City Mall се издава двособен стан од 40м2 на 10/10 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, една спална, остава и купатило,балкон. Греење на струја, клима. Зградата има 2 лифта и паркинг простор. Цена 250еур со место за договор. Шифра 2015/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија