Се Издава Стан во Кисела Вода
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Не
Површина (m2):
50
Кат:
1
Новоградба:
Не
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28650
Прегледи: 593
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.03.18 15:34h
Истекува на: 31.03.23 15:31h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
На тивка и мирна локација во Кисела Вода се издава реновиран стан од 50м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот располага со дневна кујна, една спална соба, купатило, и уште една празна соба. Има централно греење,балкон и повеќе паркинг места. Цена 210еур.Шифра 3060/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија