Se Izdava prekrasen stan vo Bunjakovec
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
56
Кат:
4
Новоградба:
Не
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28648
Прегледи: 181
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.03.18 15:19h
Истекува на: 31.03.23 15:17h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Se Izdava Stan vo Bunjakovec od 56m2+4m2 balkon na 4/7 kat, so edna spalna i centralno greenje. Stanot e nov i kompletno namesten. Se izdava na podolg period, najmalku na edna godina. Stanot e so lift i parking. Cena 350eu so mesto za dogovor. Shifra-2012/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија