Се Издава Стан во Козле
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28647
Прегледи: 284
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.03.18 15:10h
Истекува на: 31.03.23 15:02h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава спрат од куќа во Козле во близина на студенски дом Гоце Делчев со површина од 70м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, купатило, балкон. Цена по договор. Шифра 3057/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија