Се Издава Стан на Водно
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28642
Прегледи: 681
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.03.18 15:45h
Истекува на: 30.03.23 15:36h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Се издава стан во населба Водно, во близина на ОУ Кочо Рацин со површина од 86м2. Се наоѓа на 1/3 кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, 2 купатила,2 тераси. Има централно парно. Цена по договор. Шифра 3059/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија