Се издава СТУДИО во Центар
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
1
Подрум:
Не
Површина (m2):
58
Кат:
Поткровје
Новоградба:
Да
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28640
Прегледи: 1201
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.03.18 15:25h
Истекува на: 30.03.23 15:23h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Аларм
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Климатизатија
• Паркинг
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
Се издава студио 58м2 со 2,5 соби во Центар. Станот се наога на поткровје. наместен со централно греење, клима уред , интернет, Има едно паркинг место. Се издава за 250 ев. Шифра -2013/1
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Скопје
Телефон: 026140571 075489145 078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија