NISSAN QASHQAI+2 2.0 dci.
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Nissan
Nissan:
Qashqai
Гориво:
Дизел
Година:
2009
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
140
Зафатнина (cm3):
2000
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Теренско возило (SUV - џип)
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Црна
Старост:
Половно
Цена: 9.500 eur.
приближно: 582.350 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28619
Прегледи: 197
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.03.18 01:10h
Истекува на: 27.03.23 01:03h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Dzipot e vo prekrasna sostojba, mnogu socuvan.Ima napraven servis, 7 sedista, panoramski pokriv koj se pusta i sobira avtomatski i mala potrosuvacka.
SE PRODAVA PORADI KUPUVANJE POMALO VOZILO.
Registrirano do 07/2018
Lice za kontakt: Dragan 075 463 245
Moze dogovor okolu cenata.
Контакт:
Огласувач: Dragan
Град: Тетово
Телефон: 075463245

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.