AUDI A^ 2.5 TDI S-Line
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Audi
Audi:
A6
Гориво:
Дизел
Година:
2001
Километража:
250.000 - 299.999
Коњски сили (ks):
180
Зафатнина (cm3):
2500
Тип на погон:
Преден погон
Облик на каросерија:
Караван
Врати:
4/5
Менувач:
Автоматски
Регистрирано до:
06/2011
Боја:
Сива
Прва регистрација:
2001
Старост:
Половно
Цена: 2.190 eur.
приближно: 134.247 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28364
Прегледи: 142
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 06.03.18 17:28h
Истекува на: 06.03.23 17:26h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Замена
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Аларм
• Алум. Фелни
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Металик
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Се продава Audi A6 2.5 TDI С-лајн, фул опрема, 6 х аирбаг, серво, АБС, електрика на прозори и врати, двозонска клима (климатроник), триптроник менувач, сервисирани комплетно: менувач, нова бош пумпа, ребраст, плоснат, водна пумпа, предница ( рамиња, зглобови...) регистрирација, осигурување и зелен картон со важност до 06.2018. Се продава поради заминувње во странство.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Тео
Град: Кочани
Телефон: 070272045
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 1200 eur.