Издавам наместен двособен стан (55м2) во Центар
   
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
55
Кат:
5
Новоградба:
Да
Достапно од:
2018-02-20
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Да
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 300 eur.
приближно: 18.390 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28273
Прегледи: 107
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 20.02.23 17:52h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
Опис:
Изнајмувам стан во Центар, до основното училиште Јохан Ханјнрих – Песталоци, во близина на поликлиника Идадија. На 5 минути пешки од рекорд. Станот е целосно опремен (интернет, клима, TV, машина за перење). Има две посебни спални соби. Погоден за студенти или семејство.
Цена: 300 евра / месечно, но постои можност за договор.
Контакт : Станка Илиевска 076 375 346.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: ilievskastanka
Телефон: 076 375 346
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија