Продавам телефон BLU Advance 5.0
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Старост:
Нов
Цена: 57 eur.
приближно: 3.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28151
Прегледи: 144
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 31.01.18 20:42h
Истекува на: 31.01.23 20:39h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опции:
• 3G
• Bluetooth
• Card slot
• Dual SIM
• GPRS
• Radio
• Wi-Fi
• Камера
Опис:
Продавам целосно нов и неупотребен Blu телефон. Ги има следните спецификации:
5инчи екран(480х854пиксели)
1.3GHz Quad Core Процесор
768MB RAM
4GB меморија со можност до 64GB дополнителна мемориска картичка
Две камери 5МБ задна и 2МБ предна.
Можност за две SIM картички
Во пакет ќе добиете телефон, полнач и потполно нова батерија.
Контакт:
Огласувач: Лазо
Град: Скопје
Телефон: 075210706

Огласи од иста категорија
Цена: 20 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: По Договор
Цена: 815661 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор