Citroen C2 1.4 HDI VTR Avtomatik
   
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Citroen
Гориво:
Дизел
Година:
2006
Километража:
150.000 - 199.999
Коњски сили (ks):
68
Зафатнина (cm3):
1400
Тип на погон:
Преден погон
Врати:
2/3
Менувач:
Автоматски
Регистрирано до:
01/2011
Боја:
Сива
Прва регистрација:
2007
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 28095
Прегледи: 265
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 26.01.18 11:08h
Истекува на: 26.01.33 13:49h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Автопилот
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Металик
• Нов Увоз
• Паркинг Сензори
• Резер. клуч
• Серво
• Спојлери
• Спорт. Прагови
• Централна Брава
Опис:
Se prodava Citroen C2 1.4 HDI VTR automatic so tiptronic
fabricki parktronic
klimatronik
elektrika na retrovizori
elektrika na prozori
fabricko radio so cd
aluminski bandazi 16ki
tempomat
komandi za radio na volan
Dva klucevi

Kolata e so plateni davacki do registracija.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: andrej411060
Град: Прилеп
Телефон: 070208149
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 408 eur.
Цена: 1100 eur.
Цена: 2300 eur.
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.