Подарувам куче
URL до огласот:
Промени Оглас
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 28038
Прегледи: 185
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 22.01.23 04:05h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Подарувам кученце од 7 месеци, црно со бели шепи, крзно како свила. Доколку сте заинтересирани ќе ви доставам слики, сајтот не понуди шанса да ги прикачам.
Контакт ves2000mk@yahoo.com
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Весна
Град: Скопје
Телефон: 070210756
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 60 eur.
Цена: 150 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.