Dvosoben stan vo Karpos 4
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Да
Површина (m2):
51
Кат:
2
Новоградба:
Не
Достапно од:
2018-02-01
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 170 eur.
приближно: 10.421 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27985
Прегледи: 106
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.01.18 09:55h
Истекува на: 13.01.23 09:55h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Se izdava dvosoben stan vo Karpos 4 , vo blizina na stara televizija ( do Tinex ).Sloboden e od 1-vi Fevruari 2018.Stanot e namesten i cenata e 170 evra.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Dragan Angelovski
Град: Скопје
Телефон: 075/203355
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија