ponuda kredita 100% od garancija
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Купувам
Цената е:
По Договор
Цена: 1.631.321 eur.
приближно: 99.999.977 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27915
Прегледи: 116
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 12.01.18 17:59h
Истекува на: 12.01.23 17:59h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Превз. лизинг
Опис:
Bok
ponuda kredita 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2
000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.
Me Kontaktirati podaci: E-mail: sanchezaline24@gmail.com/Whatsapp ili Viber
(+ 22962002097 )
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: sanchez
Град: Валандово
Телефон: +22962002097
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија