Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 (220m2) so dva dukani
 
URL до огласот:
Цената е:
Фиксна
Град:
Прилеп
Тип на куќа:
Самостојна
Катови:
Приземје + Кат
Број на соби:
7
Подрум:
Да
Површина (m2):
220
Година на изградба:
1992
Новоградба:
Да
Цена: 120.000 eur.
приближно: 7.356.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27897
Прегледи: 114
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.04.18 12:50h
Истекува на: 04.01.23 20:05h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• ISDN
• Градска канал.
• Градски водовод
• Имотен лист
• Кабловска
• Климатизатија
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 (220m2) so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m2, skoro renovirana tel 075 88 68 78 email: lozanmk@gmail.com
Poveke sliki na linkot

https://www.youtube.com/watch?v=_i0gGNeNzcY&feature=youtu.be
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mendakis
Телефон: 076-999-265
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија