Apple iPhone X, iPhone 8,8plus, iPhone 7 отклучен
URL до огласот:
Тип на оглас:
Нудам
Старост:
Нов
Цена: 500 eur.
приближно: 30.650 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27857
Прегледи: 280
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 23.12.17 15:59h
Истекува на: 23.12.22 16:09h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опции:
• 3G
• 4G
• EDGE
• GPRS
• Java
• Mp3
• Stereo звучници
• USB
• WAP
• Wi-Fi
• Двојна Камера
• Камера
• Слушалки
Опис:
Apple iPhone X, iPhone 8,8plus, iPhone 7 отклучен

Apple iPhone X 256GB
Apple iPhone 8/8 плус 256GB
Apple iPhone 7plus 128gb
сите телефони отклучени и SIM бесплатно.

Додатоци и додатоци Епл вклучуваат внатре во малопродажната кутија на iPhone X вклучуваат:
iPhone X
Волвен полнач
Молња кабел
EarPods слушалки со молња конектор
СИМ алатка за исфрлање
Apple логото decals
Летоци
Упатство за користење
OS верзија: iOS 11.1

Whatsapp: +79031652805
Skype: goharder22
Email: tradekits24@gmail.com
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: tradekits24
Град: Тетово
Телефон: +79031652805
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија