I Phone SE 32 GB
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 320 eur.
приближно: 19.616 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27773
Прегледи: 133
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 05.12.22 22:06h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
PRODAVAM
iPhone SE
NOV, NEOTPAKOVAN
DONESEN OD AMERIKA
boja: space gray
32 GB Neverlock (Otklucen na site mrezi)
cena:19.499
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Vlade
Град: Битола
Телефон: 070 339 769
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија