Prodavam dva frizideri, kujnski i za dlaboko zamrznuvanje od 250 l,vo ispravna sostojba- cena povoln
     
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 27771
Прегледи: 119
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.04.18 12:50h
Истекува на: 05.12.22 11:17h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam dva frizideri, kujnski i za dlaboko zamrznuvanje od 250 l,vo ispravna sostojba- cena povolna tel 076-999-265
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: mendakis
Телефон: 076-999-265
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија