Plac sa markica i legalizovan je 698m2
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Битола
Површина (m2):
698
Цена: 1 eur.
приближно: 61 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27485
Прегледи: 135
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 26.11.17 20:42h
Истекува на: 05.11.22 15:46h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam plac vo naselbata gorno orizari,ul krste nalev 99 Bitola.placot imam gradezna markica i legalizovan je
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Surbanovski
Град: Битола
Телефон: 076694393
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија