Prodavam kuka
     
URL до огласот:
Цената е:
По Договор
Град:
Виница
Тип на куќа:
Двојна
Катови:
Приземје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
74m2
Година на изградба:
1971
Новоградба:
Не
Цена: 45.000 eur.
приближно: 2.758.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27440
Прегледи: 114
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 01.11.17 12:59h
Истекува на: 01.11.22 13:00h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Градска канал.
• Градски водовод
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Prodavam kuka 74m2 i dvor 124m2 i mesto za dogradba 12m2.vo strogiot centar na vinica.pogled na sve strani.kukata ima tri sobi kupatelo i hodnik.tel.070749141 ili 00385957399967
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Mihaelajohum
Град: Виница
Телефон: 070749141 ili 00385957399967
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија