PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S5 KAKO NOV
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Старост:
Половен
Цена: 147 eur.
приближно: 8.999 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27379
Прегледи: 138
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 28.10.17 12:23h
Истекува на: 28.10.22 12:19h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Prodavam Samsung Galaxy S5 Lte 16gb, mnogu malku koristen i e kako nov.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Novica
Град: Тетово
Телефон: 078200579
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија