SE PRODAVA VILA VO MAVROVI ANOVI
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Гостивар
Број на соби:
3
Површина (m2):
75
Цена: 75.000 eur.
приближно: 4.597.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27255
Прегледи: 380
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 17.10.17 17:11h
Истекува на: 17.10.22 17:11h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• Кредит
• На рати
Опрема Недвижности:
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Сателитска
• Сите Дозволи
Опис:
На влезот во убавото Маврово ве пресретнува населба со прекрасни вили.Токму таму се продава прекрасна вила во мермер.Нејзината вкупна површина е 100м2 сместена на каскаден 700м2 плац. Стара е само 10 години со вертикален пресек По+1+ПК, од кој подрумот е адаптиран за повеќе намени.Првиот кат има салон со камин и гостинско вц. На поткровјето има 3 спални соби со купатило. Од првиот кат и поткровјето се протегаат две големи тераси од кои може да се ужива во убавините на Бистра и убавото Мавровско Езеро.Пристапот кон вилата е од две страни.Цена 75 000ев.Шифра-3НЕ
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Snezana
Град: Струмица
Телефон: 075489145/078366902
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија