Продавам HONDA CR-V 4x4 2.0
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Honda
Honda:
CR-V
Гориво:
Бензин
Километража:
100.000 - 149.999
Коњски сили (ks):
155
Зафатнина (cm3):
2000
Тип на погон:
4 х 4
Облик на каросерија:
Теренско возило (SUV - џип)
Врати:
4/5
Менувач:
Автоматски
Прва регистрација:
1/2012
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 12.500 eur.
приближно: 766.250 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27083
Прегледи: 188
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.09.17 18:49h
Истекува на: 27.09.22 18:38h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• ESP
• Автопилот
• Аларм
• Алум. Фелни
• Гр. на седишта
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Кожа
• Ксенон Светла
• Металик
• Паркинг Сензори
• Плин
• Погон 4x4
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Спорт. Прагови
• Централна Брава
Опис:
Honda CR-V 4x4 2.0 Benzin/Plin, 2012/januari

Kupena i redovno servisirana vo Honda Makpetrol.
Plinski ured vgraden i redovno servisiran vo Plimont (na 55000), Landi Renzo najdobar model. Registrirana so zelen karton do jan 2018.

Najvisoko nivo no oprema za dadeniot model vo 2012.
-AVTOMATSKI MENUVAC, so D3 opcija
-Kozeni Sedista/Velur (crna koza)
-Avotmatski stakla na so autodown na site stakla
-Xenon predni Svetla
-Greaci na predni sedista
-Audio System so sarzer od 6 CD + USB
-Assistirani ABS Kocnici (EBD)
-Parking senzori i peraci za farovi
-Sistem za prolizguvanje(VSA), sistem za avtomatsko podesuvanje na svetla, senzori za pritisok gumi(TPMS), 8 airbags, board kompjuter, 4x 12V otvori...
Po dogovor sledat
-NOVI letni gumi 2017 (GOODYEAR)18', posebni 4 bandazi OZ Michelangelo 17' i 4 zimski gumi(1 sezona)
Bez zameni
Cena po dogovor
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: marjan
Град: Штип
Телефон: 071336886
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 73 eur.