VW Transporter T5 2.5 TDI 09
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Гориво:
Дизел
Година:
2009
Километража:
200.000 - 249.999
Коњски сили (ks):
96
Зафатнина (cm3):
2500
Врати:
4/5
Регистрирано до:
Не-регистрирано!
Боја:
Бела
Сопственик:
Втор
Прва регистрација:
2009
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 9.000 eur.
приближно: 551.700 ден.
За огласот:
Број на огласот: 27027
Прегледи: 173
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.09.17 15:47h
Истекува на: 13.09.22 15:47h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Серв. Книшка
• Серво
• Централна Брава
Опис:
Se prodava Volkswagen VW Transporter T5
- 2.5 TDI
- 2009 godina
- 96 KW
- Tezina na vozilo - 2089 kg
- Dozvolena nosivost - 1 ton
- 2 Sedista
- Klima
- Euro 4
- Pominati 223k km
- LONG - dolga verzija
Voziloto e uvezeno od Svajcarija vo 2017 i e vo odlicna sostojba, plateni site davacki i sredena cela dokumentacija do registracija.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Vase Atanasoski
Град: Тетово
Телефон: 070224621
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 6500 eur.
Цена: 3 eur.
Цена: 39 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 2500 eur.
Цена: 3000 eur.
Цена: 700 eur.
Цена: 6500 eur.
Цена: 9950 eur.
Цена: По Договор